Mobile reklamowe są nowoczesnym i oryginalnym sposobem promocji. Cechują się one niezwykłą skutecznością. Reklama na przyczepie jest znacznie efektywniejsza i trwalsza od statycznego billboardu.

Przyczepy reklamowe (lawety reklamowe) oferowane przez firmę TOP mobile poruszają się określonymi trasami, które cechują się największym natężeniem ruchu. Umożliwiamy również naszym klientom możliwość stworzenia trasy, dzięki której ich oferta w lepszy sposób trafi do odpowiedniej grupy odbiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Państwa reklama może dotrzeć do order meridia online ogromnej liczby potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie.

Mobile reklamowe - przyczepy reklamowe, lawety reklamowe

Zasięg naszych przyczep reklamowych

Przeprowadzamy kampanie reklamowe m.in. w takich miastach jak: Poznań.

Jednak jesteśmy gotowi przeprowadzić promocyjne akcje objazdowe na terenie całego kraju. Jednocześnie prowadzimy kampanie marketingowe w kilku miejscach. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi w wyznaczonym miejscu i czasie dostarczyć odpowiednią ilość przyczep reklamowych.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do tego jakie, może Tobie dać korzyści, wykorzystanie reklamy mobilnej do promowania swojej firmy, przeczytaj ten artykuły:

Gdy masz dodatkowe pytania dotyczące reklamowania się z użyciem przyczep z mobilnymi billboardami, jesteśmy całkowicie do usług!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Kampanie reklamowe prowadzimy szczególnie w: Poznań. I w wielu innych miastach!